Doplnkové služby

Naprogramoval som s pomocou AI niekoľko sofistikovaných riešení, vďaka ktorým som o krok vpred a rád sa o ne podelím aj s vami.

Denný aktualizovaný zoznam FSBO – súkromnej inzercie

Cieľová skupina: začínajúci makléri a realitné kancelárie

Táto služba pozostáva z prístupu do Google Sheets tabuľky s čerstvým zoznamom súkromnej inzercie z verejne dostupných portálov pre zvolené lokality. Služba je ideálna pre začínajúcich maklérov, ktorý potrebujú hľadať nové leady a zatiaľ nemajú vybudovanú vlastnú efektívnu sieť kontaktov z ktorých by im prichádzali leady na predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti.

Súkromná inzercia – to sú ti najhorúcejší kandidáti pre konverziu na skutočné obchody. Billboard vás nespasí.

E-mailový personalizovaný marketing na maklérov

Cieľová skupina: súkromné osoby, ktorí chcú kúpiť nehnuteľnosť, ale nevedia si vybrať z ponuky na internete; realitní makléri

Predmetom služby je personalizovaný mailing na maklérov vo vybranej lokalite, v ktorej klient hľadá nehnuteľnosť. Je to príležitosť lacno a rýchlo osloviť veľké množstvo profesionálov z branže, ktorí môžu mať informácie o off market ponuke, práve jednajú s novými klientami o sprostredkovaní predaja, alebo ešte len pripravujú do inzercie novú ponuku, ktorá na internete zatiaľ nie je publikovaná.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

0903 618 307

Odoberajte moje články e-mailom